איפור ערב

איפור למלווה

איפור מלווה

מי אמר שלהתפנק עם מאפרת אישית באירוע זו אפשרות ששייכת רק לכלות?

לא משנה לי אם את המלווה של הכלה, האמא של החתן או הכלה ואפילו חברה טובה גם את צריכה להיראות במיטבך ולתת את ההופעה הכי טובה שלך באותו ערב.

איפור המלווה גם הוא כמו איפור הכלה מתאים לסוג האירוע, השמלה שאת לובשת וכמובן – הטעם האישי שלך. התפקיד שלי הוא שתראי מעולה גם אם את לא בתפקיד הראשי של הכלה.
וכמובן שתצאי מרוצה ועם חיוך ואיפור שלא ימחקו במהלך כל האירוע.

אני מאמינה שבתור המלווה של הכלה את צריכה להיראות מיליון דולר וזה גם משליך עליה. את נמצאת לידה במהלך כל ההכנות והצילומים והתמונות כידוע לא משקרות ונשארות לנצח למזכרת.
לכן, גם לך מגיע פינוק וטיפול מיוחד ביום האירוע.

לא רק למלוות בחתונה

איפור ערב נועד גם לאירועים שונים מלבד חתונה כמו לדוגמא:

  • אירוע בת מצווה -  לכלת בת המצווה וכמובן גם לאמא, לדודה ולסבתא.
    האיפור יהיה מותאם באירוע זה גם לאופי האירוע. בדרך כלל איפור יותר עדין וקליל לילדת בת המצווה ולאמא – לפי הטעם שלה ומה שמתאים לה מבחינת מבנה פנים והלבוש לאירוע.
  • נשף ומסיבת סיום – מסיבות הסיום בתיכון עכשיו הן ממש נשף לכל דבר. כולן רוצות להיראות מצוין. זה מתחיל מבחירת השמלה, הנעליים והאביזרים וכמובן האיפור שמשלים את המראה.
    איפור נשף יהיה זוהר יותר כך שכולם יסובבו אחרייך את הראש וכמובן יותאם לטעם האישי שלך ולכל הלוק הכללי. אין מצב שלא יבחינו בך שתיכנסי לאולם.
  • אירוע צהריים – איפור הערב לא שמור רק למסיבות ואירועים שנערכים בשעות הערב והלילה. יש היום הרבה אירועים שנערכים גם בצהריים כמו מסיבות ברית וגם חתונות. גם לשם את
    חייבת להיראות במיטבך. באיפור לצהריים האיפור יהיה קליל יותר לעומת איפור הערב וכמו תמיד – לפי טעמך האישי ונסיוני המקצועי.

אשמח להיות חלק מהאירוע שלך

אם יש לך אירוע גדול מתקרב ואת רוצה להיראות הכי יפה שאפשר. זה לא משנה אם את מלווה בחתונה של אחותך או החברה הכי טובה, הבת והבן מתחתנים או חוגגים בר מצווה או אם יש לך
מסיבת סיום ואת כבר חושבת אל השמלה והאיפור. אני אשמח ללוות אותך ביום החשוב הזה ולהוציא ממך את האשה היפה שאת החוצה!

אני מזמינה אותך להציץ בתיק העבודות שלי ולהתרשם

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגי – 054-2552020
שיהיה רק בשמחות, ליזה אסרף – המאפרת שלך.